Počítačem navigovaná operace kloubu
Témata: 

Počítačem navigovaná operace

Počítačem navigovaná operace je nejmodernější operační technika, která zvyšuje přesnost operace kolenní náhrady přibližně z 80 procent až na 95 procent,…

Tisk
E-mail
Sdílejte

Počítačem navigovaná operace je nejmodernější operační technika, která zvyšuje přesnost operace kolenní náhrady přibližně z 80 procent až na 95 procent, čímž zvyšuje životnost a funkčnost umělého kloubu.

Stále narůstá počet kvalifikovaných a uznávaných ortopedů, kteří počítačově navigované systémy jako je OrthoPilot® používají, protože tím opětovně zajišťují svým pacientům precizně seřízené kolenní náhrady.

Každý člověk je jiný. A co teprve jejich kolena! Počítačem naváděná operace počítá s každou velikostí a tvarem pacienta a umožňuje chirurgovi použít to, co je v podstatě mini GPS systémem. Navigace v ortopedii přesně registruje bio-mechanickou anatomii dolní končetiny a kolenního kloubu, aby byla zajištěna co nevyšší přesnost každé náhrady.

Počítačem navigovaná operace mapuje polohu kostí, které tvoří kolenní kloub každého pacienta, pomocí senzorů, jenž jsou umístěny na obou stranách kolene. Ty vytvářejí detailní obraz a poskytují na obrazovce počítače v reálném čase informace, které chirurgovi pomáhají navést implantát přesně na své místo.

Navigační systémy, jako je OrthoPilot®, ale neprovádějí operaci! Nenahrazují kvalifikaci a zkušenost vašeho operatéra, ale jsou neocenitelným nástrojem, který zlepšuje výsledky operací celkové náhrady kolene.

 

Máte dotaz? Nebojte se a zeptejte se.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva