Co je Lepší péče? - Lepší péče - Nebojte se zeptat vašeho lékaře
Témata: 

Co je Lepší péče?

„Často se setkáváme s tím, že se lidé bojí s lékaři otevřeně hovořit o svých zdravotních problémech, a nedozví se…

Tisk
E-mail
Sdílejte

„Často se setkáváme s tím, že se lidé bojí s lékaři otevřeně hovořit o svých zdravotních problémech, a nedozví se tak o metodách, které se díky novým poznatkům a technologiím neustále vyvíjí. Proto jsme se rozhodli realizovat projekt Lepší péče,“ komentuje smysl projektu Lubomír Klepáč, viceprezident divize Aesculap.

Součástí projektu Lepší péče je osvětový web www.lepsipece.cz, který jste právě navštívili. Najdete zde rozhovory s lékaři, zkušenosti pacientů, poradnu a další informace k daným onemocněním či zdravotním problémům.

 

Skupina B. Braun

Koncern B. Braun působí na celosvětovém trhu 175 let a dnes patří k největším výrobcům zdravotnických produktů na světě. Hlavní sídlo je v německém Melsungenu, pobočky má v 60 zemích světa. Skupinu B. Braun CZ/SK tvoří B. Braun Medical (dodavatel zdravotnických prostředků), B. Braun Avitum (provozovatel 26 dialyzačních středisek) a Aesculap Akademie (mezinárodní vzdělávací instituce). Skupina B. Braun v České a Slovenské republice působí od roku 1993 a zaměstnává přes 600 lidí. Více na www.bbraun.cz. Hlavním charitativním projektem Skupiny B. Braun je B. Braun pro život. Podporuje vybrané neziskové organizace i jednotlivce. Více na www.bbraunprozivot.cz.

Kontakt

B. Braun Medical s.r.o.
V Parku 2335/20
CZ-148 00 Praha 4

Tel. +420-271 091 111
Fax +420-271 091 112
e-mail: info@bbraun.cz
www.bbraun.cz