Přípravky pro prevenci a léčbu dekubitů (proleženin)
Témata: 

Prevence a léčba dekubitů pomáhá v nemocnici i v domácí ošetřovatelské péči

Parenterální výživa

Ošetřovatelé, kteří se o špatně pohyblivé či zcela nepohyblivé pacienty starají v domácím prostředí, ale i profesionální zdravotníci řeší často otázku, jaké zdravotnické prostředky a přípravky používat k prevenci vzniku proleženin (dekubitů).

Tisk
E-mail
Sdílejte

Přípravků existuje velmi mnoho, důležité je, aby péče o pokožku byla komplexní a pokryla všechna místa, kde mohou proleženiny vzniknout.

 

Komplexní a praktické řešení prevence proleženin

Řešením může být sada přípravků na prevenci a léčbu dekubitů a zároveň novinky z oblasti hojení ran, s níž přichází na trh společnost B. Braun. Přípravky a zdravotnické prostředky k ochraně kůže jsou zde soustředěny do jednoho praktického balení. Součástí sady jsou:

  • Linovera®
  • Askina® DresSil Sacrum Border
  • Askina® DresSil Heel Border
  • Askina® Barrier Cream (je přibalen jako dárek zdarma)

 

Pěnové obvazy se silikonovou vrstvou Askina DresSil jsou určeny k mechanické ochraně proleženinami ohrožené i poškozené kůže. Linovera je roztok chránící kůži díky hyperoxidovaným mastným kyselinám, ideálně při aplikaci dvakrát až třikrát denně a v kombinaci s pěnovým obvazem. Krém Askina představuje ideální ochranu citlivé, křehké a suché kůže v okolí rány a proti maceraci při úniku stolice a tělních tekutin.

 

Všechny výrobky, dodávané v praktickém balení, se svými vlastnostmi vzájemně doplňují, proto je ochrana kůže před dekubity komplexní a snadno dostupná.

O dostupnosti přípravků se informujte u svého lékaře.

 

Produkty zakoupíte v síti prodejen Zelená hvězda.