Intravaginální pomůcku Diveen® testovalo 76 žen - Lepší péče - Nebojte se zeptat vašeho lékaře
Témata: 

Intravaginální pomůcku Diveen® testovalo 76 žen

Jak na únik moči? „Sociálně rozdrásaná“ − i tak se dá vnímat pocit ženy trpící inkontinencí. Převládající stud a zároveň touha socializovat se se vzájemně bijí, ničí ženu zevnitř, do doby než se konečně rozhodne s tím začít něco dělat.

Tisk
E-mail
Sdílejte

„Inkontinence vás může zcela vyřadit ze života,“ popisuje urologická specialistka MUDr. Monika Hanáková. A to je jeden z mnoha důvodů, proč vznikla intravaginální pomůcka Diveen®, která je určena pro ženy trpící stresovou inkontinencí a řeší tak únik moči zcela novým způsobem.

Pro koho a k čemu je Diveen®?

Diveen® je intravaginální pomůcka indikovaná pro všechny ženy, které trpí únikem moči. Především stresovou inkontinencí. Zavádí se podobně jako tampon. Zatímco však tampon shromažďuje unikající krev, tělísko Diveen® nekontrolovatelnému úniku moči brání. S touto pomůckou mohou ženy fungovat zcela bez inkontinečních vložek.

Více než 70 % oslovených žen hodnotí pomůcku Diveen® pozitivně

Intravaginální pomůcku Diveen® testovalo 76 respondentek. Z toho celých 54 žen pomůcku hodnotí velmi pozitivně a osmnáct z nich si ji oblíbilo natolik, že ji chtějí používat i nadále.

Zbylých 22 žen mělo k pomůcce různé výhrady: čtrnáct z nich zvolilo špatnou velikost, dvě ženy trpí jiným typem inkontinence, jedna uživatelka chce pomůcku vyzkoušet opakovaně, není si jistá, jedna uživatelka neakceptuje doplatek na pomůcku a zbylé čtyři již mají zažité své „inkontinenční jistoty“ a zvyklosti, které zatím nechtějí měnit.

Pomůcka mi nevyhovuje, přesto ji doporučuji!

Mezi 22 žen, kterým pomůcka nevyhovuje, patří osm, které odpověděly, že ji i přesto budou doporučovat ostatním. Jednou z nich je i paní Marie z Olomouce (63 let) trpící stresovou inkontinencí. „Pomůcka mi osobně nevyhovuje, asi pro mě neexistuje správná velikost. Je to ale dobrý produkt. Myslím, že by mohla pomoci při řešení problémů s inkontinencí mnoha ženám,“ říká Hana a doplňuje: „Ač mně osobně pomůcka nevyhovuje, ráda ji doporučím dál.“

diveen inkontinence