Magické místo na Azurovém pobřeží - Lepší péče - Nebojte se zeptat vašeho lékaře
Témata: 

Magické místo na Azurovém pobřeží

„Slunce, moře, písek a savoir vivre*: žádná  destinace neodráží francouzský životní styl  tak jako Antibes.“ Jihofrancouzské město Antibes, ideální místo…

Tisk
E-mail
Sdílejte

„Slunce, moře, písek a savoir vivre*: žádná  destinace neodráží francouzský životní styl  tak jako Antibes.“

Jihofrancouzské město Antibes, ideální místo pro dialyzované pacienty

Nejproslulejší města francouzské Riviéry se vinou jako jednotlivé perly náhrdelníku podél pobřeží mezi Monakem a Saint-Tropez: Nice, Cannes a také Grasse, legendární město parfémů. Azurové pobřeží je odnepaměti rájem pro cestovatele a přitahuje spousty turistů i dnes. V jeho srdci leží menší sestra Nice, město Antibes, se svým pověstným přístavem a jachtami pohupujícími se na moři, plážemi s jemným pískem a dechberoucím poloostrovem Cap d’Antibes. A nejsou to jen příslušníci smetánky, kdo se cítí v tomto živoucím, fascinujícím městečku jako doma. Toto místo již dlouho přitahuje i milovníky přírody a bezstarostné vyznavače slunění a opalování. A díky prvotřídnímu středisku péče o pacienty s onemocněním ledvin je Antibes také ideálním místem pro dialyzované pacienty, kteří mohou objevovat jeho jedinečnou krásu.

Antibes – savoir vivre v srdci Francie

Středisko péče o pacienty s onemocněním ledvin (Centre d’Hémodialyse de la Riviéra) se nachází přímo v areálu nemocnice, pouze několik minut od centra města. Dialýza je zde dostupná celoročně. V letních měsících nabízí středisko možnost ošetření i ve večerních hodinách. K dispozici je hemodialýza a hemofiltrace, obojí s certifikací podle příslušných zdravotnických a technických standardů.

Tým pracovníků zahrnuje kromě nefrologů a sester také farmaceuta, farmaceutickou asistentku a technika, a během dialýzy je tak zaručena maximální kvalita a bezpečnost.

V průběhu léčby můžete relaxovat a využít čas na listování cestovními průvodci a plánování dalších výletů – plavání, projížďky na člunu či návštěvy uměleckých galerií. A město Antibes a jeho okolí nabízí nejen to. Je toho spousta, co se dá podniknout. Co třeba navštívit Picassovo muzeum, projít se po tržišti nebo si udělat výlet do hor ve vnitrozemí? V každém případě si můžete vychutnat francouzskou radost ze života v té nejčistší formě. Bon voyage!