Ve specializované ambulanci na léčbu ran - Lepší péče - Nebojte se zeptat vašeho lékaře
Témata: 

Ve specializované ambulanci na léčbu ran

I drobné poranění na hýždích vozíčkáře je nejlepší co nejdříve konzultovat s profesionálem, a proto se ambasador „B. Braun pro…

Tisk
E-mail
Sdílejte

I drobné poranění na hýždích vozíčkáře je nejlepší co nejdříve konzultovat s profesionálem, a proto se ambasador „B. Braun pro život“ a zlatý medailista z paralympijských her z Pekingu a stříbrný z Londýna a Ria de Janeiro David Drahonínský vydal za specialistkou na léčbu ran Bc. Alenou Kyselovou do ambulance B. Braun Plus.

Využili jsme toho, že David za Alenou Kyselovou přišel s konkrétním problémem, a tak jsme si mohli ukázat, jak při ošetření defektu krok za krokem postupuje profesionálka. Současně jsme získali mnoho rad a zkušeností dlouholetého vozíčkáře a profesionální zdravotnice, které od jejich prvního setkání spojuje pevné přátelství.

V neposlední řadě jsme pak při neformálním rozhovoru načerpali hodně dobré nálady a optimismu, který pramenil ze zjištění, že co se týče dekubitů, jsou sice vozíčkáři ohroženým druhem, ale při dodržování konkrétních postupů a režimových opatření prosezeniny vzniknout nemusí.