Stomické poradny B. Braun nabízejí distanční pomoc pacientům i lékařům - Lepší péče - Nebojte se zeptat vašeho lékaře
Témata: 

Stomické poradny B. Braun nabízejí distanční pomoc pacientům i lékařům

Stomické poradny B. Braun Plus začaly opět poskytovat i distanční péči. Hlavním cílem tohoto projektu je rozptýlit obavy stomických pacientů, kteří se v době pandemie dostávají do problematické…

Tisk
E-mail
Sdílejte

Stomické poradny B. Braun Plus začaly opět poskytovat i distanční péči. Hlavním cílem tohoto projektu je rozptýlit obavy stomických pacientů, kteří se v době pandemie dostávají do problematické situace v souvislosti s preskripcí stomických pomůcek. Zároveň se náš odborný personál snaží vyjít vstříc přetíženým praktickým lékařům i specializovaným zdravotnickým zařízením a nemocnicím.

Nově proto stomické poradny nabízejí služby našich certifikovaných stomických sester, které pacientovi po telefonu poskytnou odbornou konzultaci, zajistí preskripci pomůcek a jejich bezplatné zaslání až domů.  Více zde.

Naše odborné ambulance B. Braun Plus nadále poskytují zdravotní péči v rámci svých ordinačních hodin a poskytují  rozsah služeb, na který jsou pacienti zvyklí.

V zájmu zajištění maximální bezpečnosti pacientů i zdravotníků dochází k pravidelné a velmi pečlivé dezinfekci všech prostor ordinací i čekáren. Personál používá veškeré dostupné ochranné prostředky (rukavice, roušky, respirátory) a k dispozici je také dezinfekce pro pacienty. Navíc se pacienti mohou objednávat telefonicky nebo přes on-line webový formulář na přesný čas, což také přispívá k omezení šíření nákazy.