Centra pro kýly - kde se kýla léčí - Lepší péče - Nebojte se zeptat vašeho lékaře
Témata: 

Centra pro kýly – kde se kýla léčí

Konzultace kýly s lékařem

Vzniklá kýla se sama nezhojí. Zbavit se kýly znamená podstoupit operaci, která místo v oslabené břišní stěně uzavře a případně…

Tisk
E-mail
Sdílejte

Vzniklá kýla se sama nezhojí. Zbavit se kýly znamená podstoupit operaci, která místo v oslabené břišní stěně uzavře a případně i zpevní. Kýlu nelze vyléčit užíváním tablet, nezlepší se ani nošením kýlního pásu. S dalším ochabováním břišní stěny se kýla bude spíše zhoršovat. Je tedy třeba hledat řešení co nejdříve.

Specializovaná pracovitě pro léčbu kýly

Kýla se operuje na všech pracovištích, která se věnují břišní chirurgii. Jsou však pracoviště, jež se na řešení kýl specializují. Nabízejí pacientům vysoce kvalitní péči od poskytování informací a telefonické konzultace s lékařem přes ambulantní vyšetření, stanovení léčebného plánu s ohledem na optimální řešení a provedení operačního výkonu až po pooperační péči.

Centra s moderním přístupem k léčbě

Centra pro kýly provádějí všechny typy operací kýly, ale zaměřují se především na moderní přístup k její léčbě. Uplatňují v praxi standardy doporučené Evropskou kýlní společností, rozvíjejí laparoskopické techniky s minimálním průnikem do břišní stěny a samozřejmostí je i používání nejkvalitnějších materiálů. Díky moderním technologiím, které pacienta méně zatěžují, tato centra často nabízejí provedení operace v režimu jednodenní chirurgie, kdy je doba nutného pobytu v nemocnici zkrácena na minimum. V případě komplikovaných výkonů zase centra zajišťují pooperační sledování.

Centra pro kýly B. Braun najdete v těchto nemocnicích

Nemocnice Hořovice
K Nemocnici 1106, 268 31 Hořovice /mapa
telefon: 311 542 655, 645, 665
recepce@nemocnice-horovice.cz
www.nemocnice-horovice.cz/kylni-centrum

Nemocnice Jindřichův Hradec
U Nemocnice 380/III, 377 38 Jindřichův Hradec / mapa
telefon: 384 376 363
www.nemjh.cz/kylni-centrum

Nemocnice Strakonice
Radomyšlská 423, 386 29 Strakonice / mapa
telefon: 383 314 111
www.nemocnice-st.cz

Pardubická krajská nemocnice, a.s. / mapa
Kyjevská 44, 532 03 Pardubice / mapa
telefon: 466 011 111
www.nemocnice-pardubice.cz/stranka